Mężczyzna dźgnął nożem byłą dziewczynę w biały dzień w Kathu

Katu –

W Kathu mężczyzna zadźgał nożem swoją byłą dziewczynę.

Policja w Kathu została powiadomiona o zdarzeniu w poniedziałkowe popołudnie (28 sierpnia).th) przed sklepem motocyklowym przy Wichit Songkram Road w Kathu.

Policja, służby ratunkowe i pociąg Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia i zastały kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Wimon, lat 30, z Phetchabun. Obficie krwawiła na ziemię z wieloma ranami kłutymi i została przewieziona do lokalnego szpitala, gdzie tragicznie stwierdzono jej zgon.

Policja aresztowała podejrzanego, zidentyfikowanego jedynie jako 32-letni Paytai z Phetchabun. Był byłym chłopakiem pani Wimon. Zabezpieczono mu ostry nóż o długości 25 centymetrów. Na jego dłoni znaleziono rany cięte i zabrano go na komisariat policji w Kathu.

Paytai powiedział policji, że próbował odnowić relacje ze swoją byłą dziewczyną, ale ona odmówiła i próbowała od niego odejść. Szedł za nią, zanim rozpoczęli słowną, a potem fizyczną kłótnię, i wielokrotnie ją dźgnął.

Policja w Kathu nie określiła jeszcze formalnych zarzutów postawionych panu Paytai, ale twierdzi, że zostaną przedstawione, ponieważ ustala, czy morderstwo było zamierzone, czy nie.

Na chwilę obecną Paytai pozostaje w areszcie policyjnym.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.