Australijczyk zmarł po upadku z parkingu na lotnisku w Phuket

Phuket -

50-letni Australijczyk zmarł po upadku z szóstego piętra parkingu na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Kapitan Suphon Mueangkhai z policji w Sakoo został powiadomiony o zdarzeniu o 8:30 we wtorek wieczorem (29 sierpnia).th). Policja, ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce wkrótce po pierwszym wezwaniu.

Ciało obcokrajowca znaleziono na ziemi w garażu niedaleko parkingu dla motocykli. Policja zidentyfikowała później ciało jako 50-letniego Australijczyka (jego nazwisko zostało utajnione do czasu powiadomienia ambasady i rodziny). Jego ciało przewieziono do szpitala Vachira w mieście Phuket w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

Świadkowie powiedzieli „Phuket Express”, że widzieli mężczyznę stojącego na szóstym piętrze, zanim coś głośno krzyknął. Ludzie, którzy go widzieli, krzyczeli i próbowali go zatrzymać, bojąc się, że skoczy. Jednak pomimo ich wysiłków, mężczyzna pogrążył się w śmierć. Według policji nie jest jasne, czy celowo skoczył, czy upadł, niestety ze względu na barierę językową i brak osób mówiących po angielsku nie było jasne, co dokładnie krzyczał mężczyzna.

Policja imigracyjna w Phuket powiedziała Phuket Express, że Australijczyk przybył na międzynarodowe lotnisko w Phuket 24 sierpniath 2023.

Policja w Sakoo kontynuuje dochodzenie i przegląda nagrania z telewizji przemysłowej, aby sprawdzić, czy mężczyzna skoczył, czy spadł z budynku.

TPN Media zauważa, że ​​zmarły wyglądał na tego samego mężczyznę, którego krewni w poprzednich dniach pytali na grupach w mediach społecznościowych w Phuket o miejsce jego pobytu i wyrażali troskę o jego dobro.

TPN Media składa kondolencje przyjaciołom i rodzinie ofiary.

Podobny incydent:

35-letni Amerykanin, zidentyfikowany jedynie po imieniu Jason, zmarł po skoku z trzeciego piętra międzynarodowego lotniska w Phuket, cierpiał na depresję i problemy finansowe.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.