Tajemnica na plaży w Phuket, gdy na brzeg wyrzucono dziwne śmieci

Phuket-

Na plaży Karon odkryto tajemnicze szczątki i trwa dochodzenie, które ma ustalić, co to dokładnie jest.

Komendant policji w Karon, pułkownik Khundet Na Nongkhai, został powiadomiony o ogromnym znalezisku przez ratowników na plaży Karon w pobliżu boiska sportowego Karon w środę (30 sierpnia).th). Razem z Phuket Express przybyli na plażę i znaleźli czarny gruz ważący około 200 kilogramów. Na gruzach znaleziono kilka niebieskich przewodów, które mają również numer kodowy na etykiecie.

Gruz jest zabezpieczany linami, a odpowiedni urzędnicy z międzynarodowego lotniska w Phuket i Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii badają, skąd pochodzi.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.