Administracja Prayut żegna się po ostatnim posiedzeniu gabinetu

KOMUNIKAT PRASOWY:

We wtorek (29 sierpnia) ustępująca administracja odbyła ostatnie posiedzenie rządu, zakończone wspólnym zdjęciem ministrów i pracowników.

Opiekun Premier i Minister Obrony Generał Prayut Chan-o-cha wyraził wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do pracy rządu i rozwoju narodowego. Przyznał również, że nie będzie żadnych pożegnalnych wiadomości dla nowego rządu, ponieważ planuje zrobić sobie przerwę i spędzić więcej wartościowego czasu z rodziną.

Po posiedzeniu gabinetu gen. Prayut oświadczył w wywiadzie, że jest wdzięczny członkom gabinetu i wszystkim urzędnikom, którzy wspierali ich przez całą kadencję. Podkreślił następnie, że współpraca opierała się na wzajemnym zaufaniu i przestrzeganiu wszelkich przepisów prawa i regulacji, dziękując prasie za jej rolę.

Przy tej okazji ustępujący premier spożył posiłek ze swoimi ministrami, aby wyrazić swoje uznanie dla ich wspólnych wysiłków. Zapytany o nowy rząd, stwierdził, że wszyscy wyglądają na bardzo kompetentnych. Po rozmowie zrobił nieformalne zdjęcia z przedstawicielami mediów.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.