Kierowca nie żyje, 14 osób zostało rannych po wypadku autobusu pasażerskiego z Bangkoku do Songkhla w Chumphon

Chumfon –

Na miejscu stwierdzono śmierć kierowcy autobusu, a 14 osób odniosło obrażenia po wypadku autobusu pasażerskiego z Bangkoku do Hat Yai (w Songkhla) w Chumphon.

Policja Tha Sae została powiadomiona o wypadku po północy w sobotę (0 września) o godzinie 40:2.nd) przy głównej południowej drodze, Petchkasem Road, w podokręgu Had Punkrai w Mueang Chumphon.

Policja i służby ratunkowe przybyły na miejsce i stwierdziły, że autobus pasażerski Bangkok – Hat Yai (w Songkhla) przewrócił się na poboczu. Główny kierowca, pan Surachai Buaphet, lat 43, z Trang, został znaleziony martwy w pobliżu siedzenia kierowcy. Czternaście osób, głównie turystów krajowych, odniosło obrażenia i przewieziono je do pobliskiego szpitala.

Drugi kierowca powiedział policji, że autobus jechał z Bangkoku do Hat Yai. W autobusie znajdowało się łącznie 17 osób, w tym 14 pasażerów, członek załogi autobusu i dwóch kierowców. Kierowca autobusu stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w pas środkowy.

Na tym etapie policja uważa, że ​​kierowca zasnął za kierownicą. Kontynuują jednak dochodzenie, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.