Zaginięcie nastolatka Kazaka zgłoszono na Morzu Phuket

Phuket -

Zgłoszono zaginięcie kazachstańskiego nastolatka po tym, jak pływał w morzu w Thalang.

W piątek (1 września) policja turystyczna w Phuket przekazała agencji Phuket Express, że w piątek (7 września) o godzinie 30:1 otrzymała informację o zaginięciu kazachstańskiego nastolatka, który pływał na plaży Nai Yang w podokręgu Sa Koo.

Poszukiwania rozpoczęły się o godzinie 8:30. Jednak poszukiwania zostały wstrzymane ze względu na ulewny deszcz oraz silny wiatr i fale. Policja turystyczna w Phuket powiedziała, że ​​każdy, kto widzi mężczyznę na powyższym zdjęciu, powinien zadzwonić na infolinię policji turystycznej pod numer 1155.

W sobotę (2 września) Centrum Pomocy Turystycznej w Phuket zidentyfikowało kazachstańskiego nastolatka jako 17-letniego Dmitriya Rochshę. Każdy, kto widzi mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją w Sakoo pod numerem 076-328-121. Poszukiwania kontynuowano zarówno na lądzie, jak i na morzu, ale jak dotąd nie przyniosły żadnych rezultatów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.