Tajski działacz polityczny dotrzymuje obietnicy i organizuje imprezę polegającą na rzucaniu odchodami

Krajowy —

Tajski działacz polityczny i zagorzały zwolennik partii rządowej Pheu Thai zorganizował w sobotę wydarzenie, podczas którego ludzie obrzucali jego ciało ludzkimi odchodami, aby spełnić jego polityczną obietnicę, że partia, którą wspiera, nigdy nie połączy sił z partiami wspieranymi przez wojsko.

Duangrit Bunnag (57 l.) zorganizował wczoraj wydarzenie w Mirror Art Gallery w Bangkoku. Wcześniej obiecał, że pozwoli ludziom obrzucać go odchodami, jeśli wspierana przez niego partia Pheu Thai dołączy do koalicji z partiami wspieranymi przez wojsko, mianowicie Ruam Thai Sang Chart i partią Palang Pacharath.

Ostatecznie partia rzeczywiście dołączyła do koalicji z powyższymi partiami, które poparły inicjatora zamachu stanu, gen. Prayuta Chan-o-cha i gen. Prawita Wongsuwana, po tym, jak nie udało się tego zrobić ze zwycięską w wyborach Partią Ruch Naprzód.

Duangrit powiedział, że zorganizował wydarzenie, aby dotrzymać słowa, a nie z powodu urazy czy skarg.

Wydarzenie trwało około 20 minut, a kilkanaście osób pojawiło się, aby obrzucać kałem Duangrit. Nosił sprzęt ochronny, w tym kask, pełny kombinezon ochronny, okulary i maskę na twarz.

Duangrit wziął prysznic w galerii i opuścił plac budowy, nie rozmawiając z prasą.

Niektórzy uczestnicy nosili maski stylizowane na polityków z partii wspieranych przez juntę, ukrywając swoją tożsamość.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie TPN National.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/