Tajski działacz polityczny dotrzymuje obietnicy i organizuje imprezę polegającą na rzucaniu odchodami

Krajowy —

Tajski działacz polityczny i zagorzały zwolennik partii rządowej Pheu Thai zorganizował w sobotę wydarzenie, podczas którego ludzie obrzucali jego ciało ludzkimi odchodami, aby spełnić jego polityczną obietnicę, że partia, którą wspiera, nigdy nie połączy sił z partiami wspieranymi przez wojsko.

Duangrit Bunnag (57 l.) zorganizował wczoraj wydarzenie w Mirror Art Gallery w Bangkoku. Wcześniej obiecał, że pozwoli ludziom obrzucać go odchodami, jeśli wspierana przez niego partia Pheu Thai dołączy do koalicji z partiami wspieranymi przez wojsko, mianowicie Ruam Thai Sang Chart i partią Palang Pacharath.

Ostatecznie partia rzeczywiście dołączyła do koalicji z powyższymi partiami, które poparły inicjatora zamachu stanu, gen. Prayuta Chan-o-cha i gen. Prawita Wongsuwana, po tym, jak nie udało się tego zrobić ze zwycięską w wyborach Partią Ruch Naprzód.

Duangrit powiedział, że zorganizował wydarzenie, aby dotrzymać słowa, a nie z powodu urazy czy skarg.

Wydarzenie trwało około 20 minut, a kilkanaście osób pojawiło się, aby obrzucać kałem Duangrit. Nosił sprzęt ochronny, w tym kask, pełny kombinezon ochronny, okulary i maskę na twarz.

Duangrit wziął prysznic w galerii i opuścił plac budowy, nie rozmawiając z prasą.

Niektórzy uczestnicy nosili maski stylizowane na polityków z partii wspieranych przez juntę, ukrywając swoją tożsamość.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie TPN National.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/