AKTUALIZACJA: W Thalang znaleziono ciało utopionego nastolatka z Kazachstanu

Phuket —

W niedzielę rano na plaży Nai Yang w dystrykcie Thalang na wyspie Phuket znaleziono ciało 18-letniego kazachstańskiego turysty. Ciało znaleziono około 2 km od pierwotnego miejsca zdarzenia.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Zgłoszono zaginięcie kazachstańskiego nastolatka po tym, jak pływał w morzu w Thalang.

Teraz nasza aktualizacja:

Wstępne dochodzenie wykazało, że zmarły rzeczywiście był zaginionym turystą z Kazachstanu, który spędzał wakacje w Tajlandii ze swoim 17-letnim rosyjskim przyjacielem. Obydwaj przyjaciele połączyli się za pośrednictwem aplikacji Telegram i postanowili spędzić dzień na plaży w podokręgu Sa Koo.

Niestety, podczas pływania zaatakowały ich silne fale, które doprowadziły do ​​zniknięcia młodego turysty w wodzie około godziny 7:30 1 września. Lokalne władze natychmiast rozpoczęły akcję poszukiwawczo-ratowniczą, która niestety zakończyła się dzisiaj wcześniej odnalezieniem ciała turysty.

Zdarzenie to głęboko zasmuciło zarówno przyjaciół, jak i rodzinę zmarłego turysty. Ciało zostało przetransportowane do lokalnego szpitala, gdzie zostanie poddane dalszym badaniom i niezbędnym zabiegom.

TPN Media zataiła nazwisko zmarłego w tym artykule, ponieważ rodzina i przyjaciele kontaktowali się z dalszymi krewnymi, chociaż krewni i władze szeroko podzielały tę informację, gdy wcześniej zaginął w nadziei, że uda się go odnaleźć.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.