Kierowca taksówki Tuk Tuk ranny postrzałem po kłótni w Patong

Patong –

Kierowca taksówki Tuk Tuk odniósł obrażenia w wyniku postrzału po kłótni z innym kierowcą taksówki Tuk Tuk w Patong.

Policja w Patong powiedziała „Phuket Express”, że została powiadomiona o zdarzeniu po północy w niedzielę (3 września).rd) przy ulicy Ratch Uthit 200 Pi. Przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli w pobliżu trzy naboje po kulach. W taksówce Tuk Tuk znaleziono także dwie dziury po kulach.

Kierowca taksówki Tuk Tuk, pan Pongsak Pengporu, lat 42, odniósł dwie rany postrzałowe. Został przewieziony do szpitala Patong.

Podejrzany mężczyzna, 36-letni Kosit Prompiwat, zanim przybyła policja, uciekł już inną taksówką Tuk Tuk. Policja w Patongu nadal poszukuje zidentyfikowanego podejrzanego.

Przyczyna kłótni nie została jednak wyjaśniona zespołowi The Phuket Express.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.