Kierowca taksówki Tuk Tuk ranny postrzałem po kłótni w Patong

Patong –

Kierowca taksówki Tuk Tuk odniósł obrażenia w wyniku postrzału po kłótni z innym kierowcą taksówki Tuk Tuk w Patong.

Policja w Patong powiedziała „Phuket Express”, że została powiadomiona o zdarzeniu po północy w niedzielę (3 września).rd) przy ulicy Ratch Uthit 200 Pi. Przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli w pobliżu trzy naboje po kulach. W taksówce Tuk Tuk znaleziono także dwie dziury po kulach.

Kierowca taksówki Tuk Tuk, pan Pongsak Pengporu, lat 42, odniósł dwie rany postrzałowe. Został przewieziony do szpitala Patong.

Podejrzany mężczyzna, 36-letni Kosit Prompiwat, zanim przybyła policja, uciekł już inną taksówką Tuk Tuk. Policja w Patongu nadal poszukuje zidentyfikowanego podejrzanego.

Przyczyna kłótni nie została jednak wyjaśniona zespołowi The Phuket Express.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.