AKTUALIZACJA: Na plaży w Phuket znaleziono jeszcze więcej tajemniczych śmieci

ZDJĘCIE: Monsunowe śmieci

Kata, Mueang Phuket –

Na plaży w Phuket znaleziono kolejne tajemnicze szczątki.

Nasze poprzednie historie:

Na plaży Karon odkryto tajemnicze szczątki i trwa dochodzenie, które ma ustalić, co to dokładnie jest.

Na plaży w Phang Nga odkryto kolejne tajemnicze szczątki.

Teraz aktualizacja:

W ubiegły weekend na plaży Kata Noi w Mueang Phuket odkryto jeszcze więcej tajemniczych szczątków.

Nie jest jasne, czy obiekty znalezione tutaj i w Phang Nga są ze sobą powiązane. Na podstawie wszystkich trzech ostatnich ustaleń na dzień publikacji prasy właściwi urzędnicy nadal nie byli w stanie jednoznacznie określić, gdzie i jakie szczątki znajdują się.

Duże, niezidentyfikowane obiekty wywołały intensywne spekulacje i dyskusje wśród czytelników TPN Media na różnych platformach dyskusyjnych na temat możliwości, czym mogą być te obiekty. Pojawiły się sugestie, niektóre całkiem proste, inne niezwykłe.

Jak jednak stwierdzono, władzom Tajlandii nadal nie udało się zidentyfikować żadnego z niedawnych obiektów, chociaż nadal je badają i konsultują się z ekspertami z różnych dziedzin.

TPN Media zauważa, że ​​dziwne śmieci wyrzucane na brzeg w porze monsunowej w Tajlandii są dość powszechne, ale nie tej wielkości i typu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.