Amerykanin aresztowany za rzekome uszkodzenie wynajmowanej willi w Phuket

Phuket -

Poszukiwany Amerykanin został aresztowany w Bangkoku po tym, jak rzekomo uszkodził wynajmowaną willę w Karon w Mueang Phuket.

Królewskie Tajskie Biuro Imigracyjne poinformowało media TPN w poniedziałek (4 września).th), że aresztowali mężczyznę, którego zidentyfikowali jedynie jako 41-letniego Johna, obywatela amerykańskiego. Do aresztowania doszło po tym, jak właściciel wynajmowanej willi w Karon złożył raport policji w Karon.

Właściciel willi, którego nazwisko również zostało zatajone przez organy ścigania, powiedział policji w Karon, że pan John uszkodził ich willę, przedstawiając jako dowód nagrania z telewizji przemysłowej. TPN Media zauważa, że ​​nie podano, dlaczego i jak dokładnie pan Jan uszkodził willę. Policja Karon nie była w stanie skontaktować się z panem Johnem po szeroko zakrojonych poszukiwaniach, zanim zwróciła się do niego o ogólnokrajowy nakaz aresztowania i skontaktowała się z Królewskim Tajskim Urzędem Imigracyjnym, aby powstrzymać go przed potencjalną ucieczką z Królestwa Tajlandii.

Policja i funkcjonariusze imigracyjni odkryli później, że pan John przebywał w mieszkaniu własnościowym przy Soi Sukhumvit 11 w Wattana w Bangkoku. W końcu został aresztowany, po czym zabrano go z powrotem na komisariat policji Karon w Phuket, aby stanął przed zarzutami.

Pan John nie wydał od razu zarzutu ani oświadczenia dla prasy w sprawie zarzutów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.