Właściciel sklepu z masażami w Patong aresztowany za rzekome otwarcie bez pozwolenia

Patong –

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak rzekomo otworzył salon masażu bez prawnego pozwolenia w Patongu.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (4 września) aresztowała mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako Witthaya (policja nie podała jego wieku) w sklepie z masażami przy Ratcha Uthit 200 Pi Road w Patong. Został zabrany na komisariat policji w Patong za otwarcie salonu masażu bez prawnego pozwolenia i licencji.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że kontynuuje nielegalne ataki na sklepy z masażami, aby zapobiec przestępstwom, w tym wykorzystywaniu seksualnemu.

Jak widać poniżej, duża liczba sklepów z masażami w Phuket została zamknięta, a właściciele aresztowani.

Podobne artykuły:

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak rzekomo otworzył salon masażu bez prawnego pozwolenia w Patongu.

Salon masażu w Patong został rzekomo otwarty bez pozwolenia.

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak rzekomo otworzył gabinet masażu bez pozwolenia.

Kobieta została aresztowana po tym, jak rzekomo otworzyła nielicencjonowany salon masażu bez pozwolenia i pozwoliła nieletniej pracować.

Tajka została aresztowana po tym, jak rzekomo otworzyła nielicencjonowany salon masażu bez pozwolenia i pozwoliła nieletniej pracować.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.