Nieletni znalezieni w lokalu rozrywkowym w Patong

Patong –

Policja w Patong podaje, że właściciel lokalu rozrywkowego został aresztowany po tym, jak przyłapano na nim nieletnich imprezujących w firmie.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że we wtorek (5 września) po północyth) aresztowali właściciela lokalu rozrywkowego przy Bangla Road. (Phuket Express zauważył, że policja w Patong nie podała żadnych szczegółów na temat właściciela ani pełnej nazwy obiektu, powołując się na toczące się dochodzenie).

Właściciel został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty wpuszczania nieletnich poniżej 20 roku życia do obiektu rozrywkowego.

Zgodnie z tajskim prawem, aby legalnie przebywać w miejscu rozrywki, takim jak klub nocny, trzeba mieć co najmniej dwadzieścia lat.

Policja w Patong dodała, że ​​inspekcje i naloty będą kontynuowane i że nieustannie ostrzegają właścicieli obiektów rozrywkowych, aby nie wpuszczali nieletnich do swoich lokali, ani w charakterze klientów, ani do pracy.

W podobnej niedawnej historii:

Tajka została aresztowana po tym, jak rzekomo otworzyła nielegalny bar bez pozwolenia i pozwoliła na pracę w nim nieletniej.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.