AKTUALIZACJA: Żona podejrzanego aresztowana po tym, jak właściciel sklepu został zadźgany nożem we własnym sklepie spożywczym w Phuket

Phuket -

Żona podejrzanego została aresztowana w Phatthalung po tym, jak w maju tego roku mężczyzna został zadźgany nożem w jego własnym sklepie spożywczym w Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Właściciel lokalnego sklepu zmarł po tym, jak został dźgnięty nożem w swoim własnym sklepie spożywczym w mieście Phuket w wyniku podejrzanego sporu z byłym klientem.

Teraz aktualizacja:

Policja aresztowała kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Ketsuda w lokalnym sklepie w Chumpol, dystrykt Sri Nakarin w Phatthalung. Do aresztowania doszło po wydaniu przez Sąd Prowincji Phuket nakazów aresztowania zarówno pana Taraponga Nepbua, podejrzanego, jak i jego żony, pani Ketsudy, która rzekomo była wspólnikiem Taraponga, pomagając podejrzanemu uniknąć organów ścigania.

Policja ustaliła, że ​​zanim została aresztowana, pani Ketsuda uciekła do domu ciotki. Została zabrana z powrotem na komisariat policji miasta Phuket i zaprzeczyła jakiemukolwiek udziałowi w morderstwie ani pomaganiu mężowi w unikaniu policji. Twierdziła również, że nie ma pojęcia, gdzie przebywa jej mąż Tarapong.

W tym strasznym zdarzeniu zginął 35-letni pan Wanchai Butdee, właściciel sklepu, który po pchnięciu nożem został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie później stwierdzono jego zgon.

Policja podaje, że 2 maja brnd podejrzany i jego żona pili alkohol w sklepie spożywczym i Wanchai poprosili ich o opuszczenie po tym, jak spowodowali zamieszanie. To rozwścieczyło parę tak bardzo, że według policji 6 maja wrócili i zamordowali Wanchai. Po morderstwie para uciekła z miejsca zdarzenia i od tego czasu ukrywała się przed organami ścigania.

W chwili publikacji prasy Tarapong, znany również pod pseudonimem Jack, pozostawał na wolności, a policja w Phuket naciskała na jego żonę, aby uzyskać więcej informacji na temat jego miejsca pobytu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.