AKTUALIZACJA: Taksówkarz Tuk Tuk poddaje się w Patong po zastrzeleniu innego taksówkarza

Patong –

Kierowca taksówki Tuk Tuk poddał się po zastrzeleniu innego taksówkarza Tuk Tuk, który odniósł poważne obrażenia. Obaj mężczyźni pracowali na tym samym postoju taksówek.

Nasza poprzednia historia:

Kierowca taksówki Tuk Tuk odniósł obrażenia w wyniku postrzału po kłótni z innym kierowcą taksówki Tuk Tuk w Patong.

Teraz aktualizacja:

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że we wtorek (5 wrześniath) Tajlandczyk, zidentyfikowany jedynie jako pan Kosit, lat 36, poddał się policji w Patong w towarzystwie swojego prawnika.

Kosit był podejrzanym na podstawie nakazu aresztowania wydanego przez Sąd Prowincji Phuket pod zarzutem usiłowania zabójstwa, nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji, noszenia broni w miejscach publicznych bez uzasadnionego powodu oraz otwierania ognia w miejscach publicznych.

Kosit początkowo twierdził, że ranny mężczyzna i jego przyjaciel zaatakowali go pierwsi oraz że Kosit użył broni wyłącznie w celu obrony.

W chwili publikacji gazet Kosit przebywał w areszcie, a policja w Patong planowała dalsze przesłuchanie zarówno podejrzanego, jak i ofiary, a także dalsze zbadanie dowodów z kamer CCTV pobranych z miejsca zbrodni.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.