Kolejny sprzedawca alkoholu aresztowany w Patongu

Patong –

Kobieta została aresztowana w Patongu po tym, jak przyłapano ją na sprzedaży alkoholu ze skrzynki.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że we wtorek (5 września) przed północą we wtorek (XNUMX września) aresztowała panią Yadę (policja Patong nie podała wieku i nazwiska) na chodniku przy Taweewong Road.

Znaleziono ją sprzedającą alkohol przechowywany w piankowym pudełku. Została zabrana na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszała zarzuty sprzedaży alkoholu bez pozwolenia i handlu alkoholem.

Jest to kontynuacja serii aresztowań i represji związanych ze sprzedażą alkoholu bez licencji w Patongu, jak pokazano poniżej.

Podobny incydent:

W Patong aresztowano mężczyznę po tym, jak przyłapano go na sprzedaży alkoholu ze skrzynki.

Sprzedawca na plaży został aresztowany za sprzedaż alkoholu bez zezwolenia na plaży Patong.

Kobieta została aresztowana w Patongu po tym, jak przyłapano ją na sprzedaży alkoholu w pudełku.

W Patong aresztowano mężczyznę po tym, jak przyłapano go na sprzedaży alkoholu ze skrzynki.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.