Bezdomny mężczyzna znaleziony martwy w pobliżu budki policyjnej na Starym Mieście w Phuket

Phuket -

Bezdomnego znaleziono martwego w pobliżu budki policyjnej na Starym Mieście w Phuket.

Policja miejska w Phuket na komisariacie na skrzyżowaniu Montree – Phang Nga (Perła) w podokręgu Talad Yai w Mueang Phuket przekazała Phuket Express, że ciało mężczyzny znaleziono w środę (10 września) o godzinie 30:6. .

Wezwano służby ratunkowe, które stwierdziły zgon mężczyzny i przypuszczano, że zmarł przez dwie godziny przed odnalezieniem jego ciała. Jedno jego oko również było podbite. Nie znaleziono przy nim żadnego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Miejscowi pobliscy powiedzieli, że nazwisko mężczyzny było znane tylko jako pan Sangthong, lat około 40. Był nietrzeźwy i wcześniej rano, zanim wezwano policję, spowodował zamieszanie w świątyni. Następnie zabrano go do policyjnej celi, po czym znaleziono go martwego.

Jego ciało przewieziono do szpitala Vachira Phuket w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.