Dziesięcioletni Harrison Phillips wschodzącą gwiazdą filmu „Stwórca”

Młody talent Harrison Phillips, wywodzący się z różnorodnych środowisk o brytyjskim i tajskim dziedzictwie, zachwycił widzów niesamowitą rolą w filmie „The Creator”. Film, w którym wystąpił u boku Johna Davida Washingtona, był kręcony w całej Tajlandii przez niezwykłe sześć miesięcy, zanim zakończył się w Pinewood Studios w Londynie.
Droga Harrisona do sławy rozpoczęła się, gdy w 2021 roku przeniósł się z Wielkiej Brytanii do Tajlandii. Z płonącą pasją do aktorstwa wziął udział w przesłuchaniach do roli kaskadera i dublera, w imponujący sposób przyćmiewając ponad 40 innych młodych, aspirujących aktorów, aby zapewnić sobie upragnioną rolę.
„The Creator” ukazuje naturalny talent i poświęcenie Harrisona podczas ożywiania swojej postaci. Jego umiejętność płynnego wtapiania się w wymagający świat akrobacji i sekwencji akcji jest naprawdę niezwykła jak na kogoś w jego wieku.
Reżyser Gareth Edwards pochwalił Harrisona za jego niezwykłą etykę pracy i profesjonalizm przez cały czas kręcenia filmu, stwierdzając: „Harrison przekroczył nasze oczekiwania, a jego zaangażowanie w tę rolę było naprawdę wyjątkowe”.
„The Creator” zapowiada się na ekscytujące kinowe doświadczenie oparte na sztucznej inteligencji, ukazujące talent Harrisona, gdy dzieli ekran z cenionym aktorem Johnem Davidem Washingtonem. Widzowie mogą spodziewać się wciągającej i uderzającej wizualnie przygody, która łączy w sobie żywe krajobrazy Tajlandii ze słynnym kunsztem Pinewood Studios.

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

Przeczytaj więcej o filmie TUTAJ.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.