Kolejny sprzedawca alkoholu aresztowany na Bangla Road

Patong –

Sprzedawczyni została aresztowana na Bangla Road w Patong po tym, jak przyłapano ją na sprzedaży alkoholu w pudełku.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że wczesnym rankiem w piątek (8 września) przed północą w piątek (XNUMX września) aresztowała sprzedawczynię alkoholu (policja w Patong nie podała jej danych osobowych).

Znaleziono ją sprzedającą alkohol przechowywany w piankowym pudełku przy Bangla Road. Została zabrana na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszała zarzuty sprzedaży alkoholu bez pozwolenia i handlu alkoholem.

Jest to kontynuacja serii aresztowań i represji związanych ze sprzedażą alkoholu bez licencji w Patongu, jak pokazano poniżej.

Podobny incydent:

W Patong aresztowano mężczyznę po tym, jak przyłapano go na sprzedaży alkoholu ze skrzynki.

Sprzedawca na plaży został aresztowany za sprzedaż alkoholu bez zezwolenia na plaży Patong.

Kobieta została aresztowana w Patongu po tym, jak przyłapano ją na sprzedaży alkoholu w pudełku.

W Patong aresztowano mężczyznę po tym, jak przyłapano go na sprzedaży alkoholu ze skrzynki.

Kobieta została aresztowana w Patongu po tym, jak przyłapano ją na sprzedaży alkoholu ze skrzynki.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.