Nietrzeźwy Tajlandczyk aresztowany z bronią po rzekomym zatrzymaniu Rosjanki w Patongu

Patong –

Nietrzeźwy Tajlandczyk został aresztowany z bronią w ręku po tym, jak rzekomo zatrzymał Rosjankę w hotelu w Patong, jednak szczegóły zdarzenia są bardzo ograniczone.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w piątek (8 wrześniath) zostali powiadomieni o incydencie w hotelu w Patong. Tajlandczyk, który był pod wpływem alkoholu, rzekomo zatrzymał Rosjankę w pokoju. W pomieszczeniu policja znalazła także pistolet.

Tajlandczyk został zabrany na komisariat policji w Patong w celu dalszego dochodzenia i podjęcia kroków prawnych.

Szczegóły zdarzenia były jednak bardzo ograniczone, ponieważ policja w Patong powołała się na trwające dochodzenie w niezidentyfikowanym hotelu.

„Phuket Express” zauważył, że policja w Patongu nie wspomniała, kto zgłosił im incydent, a także nie zidentyfikowała Tajlandczyka.

Nazwisko Rosjanki również zostało utajnione przez organy ścigania, chociaż miało to na celu ochronę jej prywatności i bezpieczeństwa jako potencjalnej ofiary.

„Puket Express” przekaże wszelkie dalsze aktualizacje tej historii, jeśli zostaną one opublikowane przez odpowiednie władze.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.