Taksówkarz Patong Tuk Tuk ukarany grzywną w wysokości 500 bahtów za napaść na indyjskich pasażerów

Patong –

Kierowca taksówki Tuk Tuk został oskarżony i ukarany grzywną w wysokości 500 bahtów za atak na swoich indyjskich pasażerów w Patongu.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że wideo z kamery samochodowej stało się popularne w mediach społecznościowych na początku tego tygodnia. Na nagraniu widać grupę taksówkarzy kłócących się z grupą zagranicznych turystów na drodze w Patong. Wydaje się, że jeden z taksówkarzy widoczny na nagraniu fizycznie atakuje jednego z indyjskich turystów, uderzając go w twarz.

Policja w Patong kontynuowała dochodzenie po incydencie i ustaliła, że ​​taksówkarz Tuk Tuk zabrał pięciu indyjskich turystów z Bangla Road w Patong, aby odwieźć ich z powrotem do hotelu. Jednakże po przybyciu do hotelu rozpoczęła się wściekła kłótnia słowna na temat opłaty za taksówkę, po czym sytuacja uległa eskalacji i na drodze rozpoczął się chaos, który stał się uciążliwością dla użytkowników dróg.

Kierowca taksówki Tuk Tuk, który napadł na indyjskiego turystę, zidentyfikowanego jedynie jako pan Chitnapong, został później aresztowany. Został oskarżony o zakłócanie porządku publicznego i ukarany grzywną w wysokości 500 bahtów. Powiedziano mu również, że ma być dobry dla turystów, co Chitnapong obiecał, że będzie to robił w przyszłości.

Zainteresowani indyjscy turyści nie rozmawiali z mediami ani nie wydali oświadczeń.

Podobne artykuły:

Kierowca taksówki Tuk Tuk odniósł obrażenia w wyniku postrzału po kłótni z innym kierowcą taksówki Tuk Tuk w Patong.

Kierowca taksówki Tuk Tuk poddał się po zastrzeleniu innego taksówkarza Tuk Tuk, który odniósł poważne obrażenia. Obaj mężczyźni pracowali na tym samym postoju taksówek.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.