Podejrzany aresztowany po wyrwaniu torby ofierze w pralni Patong

Patong –

Podejrzany został aresztowany po tym, jak wyrwał torbę ofierze w pralni w Patong.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że aresztowała 30-letniego Nathee Sirisoma z Songkhla. Został aresztowany w mieszkaniu w Soi Phra Baramee w Patongu.

Do aresztowania doszło po wydaniu nakazu aresztowania przez Sąd Prowincji Phuket 6 wrześniath, 2023 r. w związku z oskarżeniem o kradzież i napaść powodującą uszkodzenie ciała i psychiczne.

Nathee przyznał się do przestępstwa na policji i powiedział, że jest bezrobotny i nie ma pieniędzy na opłacenie wynajmowanego pokoju.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.