Podejrzany aresztowany w Phuket po rzekomym zamordowaniu 74-letniej kobiety

ZDJĘCIE: Siam Rath

Phuket -

Podejrzany został aresztowany w Phuket po tym, jak on i inny podejrzany zamordowali 74-letnią starszą kobietę w Nakhon Si Thammarat i ukradli jej iPhone'a.

Policja Biura Dochodzeń Kryminalnych (CIB) powiedziała mediom TPN, że w tym tygodniu aresztowała mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan Siri „K”, lat 43. Został on aresztowany przed stacją benzynową w Cherng Talay w Thalang.

Na 1 czerwcast2023 r. Policja Na Bon w Nakhon Si Thammarat została powiadomiona o znalezieniu ciała 74-letniej kobiety w lokalnym sklepie spożywczym. Na jej szyi znaleziono rany. Wyglądało na to, że została uduszona stanikiem. Według doniesień, sprawcy ukradli kobiecie także iPhone'a.

Policja ustaliła, że ​​jednym z dwóch podejrzanych był pan Siri. Drugi podejrzany, który nie został zidentyfikowany, został już aresztowany. Nakaz aresztowania został wydany w związku z oskarżeniem Siri o udział w napadzie na życie prowadzącym do śmierci i kradzieży.

Na chwilę obecną Siri zaprzeczyła wszystkim oskarżeniom i zapewnia, że ​​jest niewinna.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.