AKTUALIZACJA: Tajlandczyk oskarżony o pokazanie broni Rosjance w Patongu

Patong –

Tajlandczykowi postawiono zarzuty po tym, jak pokazał broń Rosjance w pokoju w hotelu w Patong.

Nasza poprzednia historia:

Nietrzeźwy Tajlandczyk został aresztowany z bronią w ręku po tym, jak rzekomo zatrzymał Rosjankę w hotelu w Patong, jednak szczegóły zdarzenia są bardzo ograniczone.

Teraz aktualizacja:

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że Tajlandczyk nazwiskiem Kittipoom Mamak udał się na Bangla Road w Patong, zanim spotkał się z Rosjanką i spędzili razem trochę czasu. Poprosił ją, aby poszła z nim do hotelu, w którym się zatrzymał, aby odpocząć i obejrzeć telewizję przy Phra Metta Road w Patong, a ona się zgodziła, ponieważ w tamtym momencie nie wydawał się potencjalnym zagrożeniem. Kittipoom, który był pod wpływem alkoholu, następnie wyjął broń w pokoju hotelowym i położył ją na stole. Rosjanka przestraszyła się i uciekła, prosząc o pomoc pracownika hotelu.

Policja skonfiskowała panu Kittipoomowi złoty pistolet Beretta zawierający 14 naboi. Został oskarżony o noszenie broni wraz z amunicją w miejscu publicznym bez uzasadnionego powodu. Rosjanka nie chciała jednak podejmować żadnych innych kroków prawnych przeciwko panu Kittipoomowi.

W chwili publikacji prasy Kittipoom przebywał w areszcie i nie potrafił wyjaśnić swojego dziwacznego zachowania.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.