Czołowi tajlandzcy policjanci zobowiązują się do rozprawienia się z grupami mafijnymi na autostradach po zastrzeleniu policjanta

Nakhon Pathom –

Generał Surachet Hakparn, zastępca komisarza policji i najbardziej znany policjant Tajlandii, ogłosił plan oczyszczenia siatek mafijnych, w tym tych wymuszających łapówki od przeciążonych ciężarówek w Nakhon Pathom.

Nasze poprzednie historie:

Wójt powiatu zaprosił na kolację grupę policjantów drogowych. Wójt powiatu rozmawiał z mjr. Siwakornem i ten rzekomo poprosił o awans kolejnego policjanta autostradowego. Dyskusja nie przebiegła tak, jak planowano. Bandyta wszedł, zanim otworzył ogień w stronę stołu w jadalni.

Naczelnik okręgu (Kamnan) oddał się w ręce policji po zastrzeleniu policjanta autostradowego w Nakhon Pathom.

Bandyta, który zastrzelił tajskiego policjanta autostradowego w Nakhon Pathom, został zastrzelony przez policję Centralnego Biura Śledczego (CIB) po ucieczce do Kanchanaburi.

Teraz aktualizacja:

Generał Surachet powiedział mediom TPN: „Na miejscu strzelaniny sprawdzono i sprawdzono znaczną ilość dowodów, w tym nagrania z telewizji przemysłowej. Pobrano także DNA wszystkich osób obecnych na miejscu zdarzenia.”

„Policja znalazła dziesięć sztuk broni w domu naczelnika okręgu „Kam Nan Noka”. Ma ogromną sieć firm budowlanych, w których na wielu głównych drogach Nakhon Pathom korzystają z przeciążonych ciężarówek. Zna wielu funkcjonariuszy policji drogowej i innych funkcjonariuszy wysokiego szczebla w okolicy” – wyjaśnił generał Surachet.

„Teraz próbujemy oczyścić wszystkie tak zwane sieci mafijne, w tym te wymuszające łapówki od przeciążonych ciężarówek w Nakhon Pathom, z których wiele jest powiązanych z Kamnan Nok”. – zauważył generał Surachet.

Kamnan Nok nadal zaprzecza wszystkim zarzutom i planowaniu strzelaniny.

Powiązany artykuł o wyłudzaniu łapówek od przeciążonych ciężarówek:

Tajska policja królewska jest w szoku po oskarżeniach, że niektórzy jej funkcjonariusze wymuszają łapówki od przeciążonych ciężarówek w zamian za przymykanie oczu.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie TPN National.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/