Czołowi tajlandzcy policjanci zobowiązują się do rozprawienia się z grupami mafijnymi na autostradach po zastrzeleniu policjanta

Nakhon Pathom –

Generał Surachet Hakparn, zastępca komisarza policji i najbardziej znany policjant Tajlandii, ogłosił plan oczyszczenia siatek mafijnych, w tym tych wymuszających łapówki od przeciążonych ciężarówek w Nakhon Pathom.

Nasze poprzednie historie:

Wójt powiatu zaprosił na kolację grupę policjantów drogowych. Wójt powiatu rozmawiał z mjr. Siwakornem i ten rzekomo poprosił o awans kolejnego policjanta autostradowego. Dyskusja nie przebiegła tak, jak planowano. Bandyta wszedł, zanim otworzył ogień w stronę stołu w jadalni.

Naczelnik okręgu (Kamnan) oddał się w ręce policji po zastrzeleniu policjanta autostradowego w Nakhon Pathom.

Bandyta, który zastrzelił tajskiego policjanta autostradowego w Nakhon Pathom, został zastrzelony przez policję Centralnego Biura Śledczego (CIB) po ucieczce do Kanchanaburi.

Teraz aktualizacja:

Generał Surachet powiedział mediom TPN: „Na miejscu strzelaniny sprawdzono i sprawdzono znaczną ilość dowodów, w tym nagrania z telewizji przemysłowej. Pobrano także DNA wszystkich osób obecnych na miejscu zdarzenia.”

„Policja znalazła dziesięć sztuk broni w domu naczelnika okręgu „Kam Nan Noka”. Ma ogromną sieć firm budowlanych, w których na wielu głównych drogach Nakhon Pathom korzystają z przeciążonych ciężarówek. Zna wielu funkcjonariuszy policji drogowej i innych funkcjonariuszy wysokiego szczebla w okolicy” – wyjaśnił generał Surachet.

„Teraz próbujemy oczyścić wszystkie tak zwane sieci mafijne, w tym te wymuszające łapówki od przeciążonych ciężarówek w Nakhon Pathom, z których wiele jest powiązanych z Kamnan Nok”. – zauważył generał Surachet.

Kamnan Nok nadal zaprzecza wszystkim zarzutom i planowaniu strzelaniny.

Powiązany artykuł o wyłudzaniu łapówek od przeciążonych ciężarówek:

Tajska policja królewska jest w szoku po oskarżeniach, że niektórzy jej funkcjonariusze wymuszają łapówki od przeciążonych ciężarówek w zamian za przymykanie oczu.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie TPN National.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/