Nielegalna taksówkarz zatrzymana w Phuket

Phuket -

Nielegalna taksówkarz została aresztowana i ukarana grzywną po tym, jak wykorzystała swój osobisty pojazd do przewożenia pasażerów jako nielegalną taksówkę w Phuket.

Policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona przez zaniepokojonych obywateli o nielegalnym działaniu, które miało miejsce w ubiegły weekend. Kobieta, która była nielegalnym kierowcą taksówki, korzystała z prywatnego pojazdu do przewożenia pasażerów bez legalnego zezwolenia na taksówkę w Patongu i na obszarze miasta Phuket.

Policja zidentyfikowała kierowcę jako pani Phonpimon Thongnop. Została zabrana na komisariat policji miasta Phuket, gdzie usłyszała zarzuty za używanie pojazdów osobistych do przewożenia pasażerów.

Została ukarana grzywną w wysokości 2,000 bahtów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.