Policja poszukuje podejrzanych, którzy ukradli kable w pobliżu lotniska w Phuket

Phuket -

Policja poszukuje podejrzanych, którzy ukradli kable należące do Radia Lotniczego Centrum Kontroli w Phuket w pobliżu międzynarodowego lotniska w Phuket.

W niedzielę (10 września) policja prowincji Phuket powiedziała Phuket Express, że w nocy 25 sierpniath i 30 sierpniath2023 r. kilku podejrzanych ukradło kable komunikacyjne należące do Radia Lotniczego Centrum Kontroli w Phuket.

Koszt skradzionych kabli komunikacyjnych wynosi 50,172 XNUMX bahtów. Centrum złożyło raport policji w Sakoo. Na chwilę obecną policja poszukuje niezidentyfikowanych podejrzanych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.