Tajski minister spraw wewnętrznych Anutin życzy w dniu swoich urodzin „Niepodzielnej Tajlandii”.

Krajowy —

Anutin Charnvirakul, nowy Minister Spraw Wewnętrznych Tajlandii, obchodził dziś, 57 września, swoje 13. urodziny i życzył harmonii narodowej.

„Niech święte istoty pomogą zapewnić Tajom szczęście i solidne zdrowie. Niech Tajlandia będzie wolna od konfliktów i niech naród tajski będzie się rozwijać i prosperować” – powiedział Anutin w środę w Wat Ratchabophit w Bangkoku podczas swoich swobodnych obchodów urodzin.

Minister spraw wewnętrznych, obecnie 57-letni, złożył hołd Królewskiemu Statuowi Jego Królewskiej Mości Króla Chulalongkorna Ramy V, a następnie złożył w świątyni hołd Somdetowi Phra Maha Wirawongowi, Sekretarzowi Najwyższego Patriarchy.

Towarzyszyło mu wielu urzędników państwowych i współpracowników. Następnie Anutin zrobił zdjęcie grupowe i opuścił świątynię, udając się do budynku rządowego, aby wziąć udział w pierwszym oficjalnym posiedzeniu gabinetu nowego rządu Tajlandii.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.