Żuraw spada na ciężarówkę z przyczepą w centrum handlowym Under Construction w Chalong w stanie Phuket

Chalong –

Dźwig spadł i uderzył w ciężarówkę z przyczepą na terenie w budowie centrum handlowego w Chalong.

Policja w Chalong powiedziała „Phuket Express”, że została powiadomiona o wypadku w środę (1 września) o godzinie 45:13.th) na terenie w budowie w Chalong. Policja i Phuket Express przybyły na miejsce i stwierdziły, że na ciężarówce leży dźwig.

Pan Chai, którego nazwisko nie zostało podane mediom, kierowca ciężarówki z dźwigiem, powiedział policji w Chalong, że steruje dźwigiem, gdy ciężarówka z dźwigiem straciła kontrolę, zanim spadła na ciężarówkę z przyczepą. Przyznał, że zachował się lekkomyślnie.

Pani Si, której nazwisko również nie zostało podane mediom, żona kierowcy ciężarówki z przyczepą, podczas wypadku znajdowała się w ciężarówce z przyczepą na miejscu pasażera. Odniosła jedynie lekkie obrażenia. W chwili wypadku niezidentyfikowany kierowca ciężarówki z przyczepą znajdował się na zewnątrz ciężarówki. Zarówno mąż, jak i żona wierzą, że uniknęła poważnych obrażeń dzięki religijnemu amuletowi, który nosi na szyi.

Właściwe urzędnicy poinformowali, że otwarcie nowego centrum handlowego nadal ma nastąpić w tym miesiącu, czyli 20 wrześniath.

Nie było od razu jasne, czy panu Chai zostaną postawione zarzuty za wypadek.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.