Taksówkarz Patong Tuk Tuk poddał się po uderzeniu i ucieczce pieszego w Arabii Saudyjskiej

Patong –

Kierowca taksówki Tuk Tuk oddał się w ręce policji w Phuket po tym, jak potrącił i zranił pieszego w Arabii Saudyjskiej, a następnie opuścił miejsce wypadku.

Szef policji w Patong, pułkownik Sujin Nilbodee, powiedział Phuket Express, że w środę wieczorem (13 wrześniath) o godzinie 7:45 taksówka Tuk Tuk potrąciła zagranicznego turystę, który szedł chodnikiem Rainbow Road w Patong, po czym odjechał.

Kierowca taksówki Tuk Tuk oddał się później policji w Patong i został zidentyfikowany jedynie jako 37-letni Eakkaluck.

Zagraniczny turysta został później w pełni zidentyfikowany jako Alotaibi Meshari Midad, lat 38, obywatel Arabii Saudyjskiej. Został zabrany do szpitala w Patongu.

Kierowca taksówki Tuk Tuk powiedział policji, że po potrąceniu mężczyzny udał się do szpitala Patong, aby odwiedzić turystę, a następnie udał się na komisariat, aby się poddać.

Policja kontynuuje dochodzenie i rozważa dalsze kroki prawne.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.