Premier Tajlandii mówi, że nastąpi rozprawa ze skorumpowanymi wpływowymi osobistościami

Władze wzmagają wysiłki mające na celu zwalczanie wpływów wpływowych osobistości w Tajlandii.

Premier Srettha Thavisin zapowiedział zdecydowane działania przeciwko wszelkim wpływowym osobistościom, które nadużywają swojej władzy. Ogłoszenie nadeszło po niedawnym spotkaniu z Pol. Gen. Damrongsak Kittiprapas, komisarz generalny policji, przekazał premierowi aktualne informacje na temat głośnego morderstwa policjanta autostradowego na przyjęciu w prowincji Nakhon Pathom.

Premier zapewnił, że wpływy zewnętrzne, czy to ze strony grup inwestycyjnych, czy organizacji przestępczych, nie będą tolerowane w działaniach policji.

Uznając rosnące zaniepokojenie społeczne tą kwestią, premier Srettha zapewnił, że w celu rozwiązania tej kwestii zastosowane zostanie natychmiastowe i skuteczne zarządzanie. Choć do zdarzenia doszło na początku jego administracji, premier gwarantował szybkie działanie – szczególnie w sprawach dotyczących korupcji lub niewłaściwego postępowania.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/