Mężczyzna aresztowany z metamfetaminą w Rawai

Rawaj –

W Rawai w Mueang Phuket aresztowano mężczyznę z tabletkami metamfetaminy.

Szef okręgu Mueang Phuket, pan Pairoj Srilamun, powiedział Phuket Express, że wcześniej w ten weekend przeprowadzili inspekcję wioski Tai Mai w Rawai, w związku z którą otrzymali wiele skarg, że obszar ten jest wykorzystywany przez wielu osób zażywających narkotyki i handlarzy.

Zatrzymali 20-letniego Charina Bang Jarka. Skonfiskowano mu 20 tabletek metamfetaminy. Został zabrany na komisariat policji w Chalong, a panu Charinowi postawiono zarzuty nielegalnego posiadania narkotyku kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Na chwilę przed publikacją przyznał się do zarzutów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.