Jedna osoba nie żyje, dziewięć osób zostało rannych po zderzeniu minivana z ciężarówką w pobliżu Hat Yai

ZDJĘCIE: MGR online

Piosenka Khla –

Jedna osoba zginęła, a dziewięć osób odniosło obrażenia po zderzeniu minivana turystycznego z ciężarówką w pobliżu Hat Yai.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w niedzielę (17 września).th) przy Lop Buri Ramet Road w Baan Kok Mao, podokręg Tha Chang.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali na drodze przewrócony minivan. Niezidentyfikowana kobieta znajdująca się w minivanie została później uznana za zmarłą w lokalnym szpitalu, a kolejne dziewięć osób odniosło różne obrażenia. Kierowcy minivana, którego nazwisko policja utajniła, nic się nie stało.

Świadkowie na miejscu zdarzenia powiedzieli, że minivan znajdował się przed ciężarówką i nagle zmienił pas ruchu.

Kierowca minivana powiedział, że przewoził 10 pasażerów podróżujących do Song Khla, ale za wypadek obwinił nieznajomość okolicy, a nie swoje umiejętności prowadzenia pojazdu lub szybką zmianę pasa ruchu.

Do chwili publikacji prasy nie wniesiono żadnych skarg prawnych w związku z wypadkiem.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.