Trzy osoby ranne po zderzeniu motocykla z sedanem na głównej drodze w Phuket

Phuket -

Trzy osoby zostały ranne po zderzeniu bocznego wózka motocyklowego z sedanem na obwodnicy w Mueang Phuket.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku we wtorek (19 września).th) na obwodnicy (Chalerm Phrakiet Rama 9 Road) pasem w kierunku północnym w Koh Kaew.

Służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony sedan na drodze. Na poboczu drogi znaleźli przewrócony wózek boczny motocykla (po tajsku nazywany Saleng).

Trzy niezidentyfikowane osoby odniosły obrażenia i zostały przewiezione do pobliskiego szpitala. Policja miasta Phuket nadal bada przyczynę wypadku, aby podjąć możliwe dalsze kroki prawne.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.