Kierowca Patong utknął w morzu na plaży Patong – WIDEO

Patong –

Pickup utknął w wodzie na plaży Patong, kiedy kierowca rzekomo próbował zdobyć wodę morską do przechowywania owoców morza.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie na plaży Patong, naprzeciwko hotelu, pewnego wieczoru na początku tygodnia. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali pickupa w połowie zanurzonego w wodzie.

Niezidentyfikowany kierowca i dwóch pracowników próbowali zebrać wodę morską za pomocą czterech wiader znajdujących się w pickupie. Zamierzali wykorzystać wodę morską do utrzymania świeżości owoców morza w restauracji.

Jednak gdy pickup wracał z plaży, przypływ rósł szybciej niż zwykle. Woda morska przedostała się do pickupa i wezwano pomoc. Ciężarówkę udało się wyciągnąć z powrotem na brzeg.

Policja w Patong powiedziała „Phuket Express”, że niezidentyfikowany kierowca nie był pijany, nie zgłoszono żadnych obrażeń, ale woda morska uszkodziła pickupa. „Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie wspomniała, czy przeciwko kierowcy zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.