Wielkie otwarcie: „Centrum handlowe Robinson Lifestyle, oddział Chalong, Phuket” – poznaj najlepsze centrum stylu życia!

Phuket – Central Retail Corporation Limited (CRC) z dumą prezentuje swoje najnowsze przedsięwzięcie, „Centrum handlowe Robinson Lifestyle”, zlokalizowane w poddzielnicy Chalong w Phuket.

To nie tylko centrum handlowe; to Twoje wszechstronne centrum stylu życia. Poznaj koncepcję „Wioski Karnawałowej” z żywymi kolorami i nieprzerwaną rozrywką. Dom towarowy Robinson i najlepsze marki tworzą wyjątkowe doświadczenie Eat-Shop-Play. Pierwszy etap rozpocznie się 20 września 2023 r., a pełna obsługa nastąpi do końca roku.

Pan Philippe Broianigo, dyrektor generalny Central Retail ds. nieruchomości i rozwoju biznesu, jest zachwycony oddziałem w Chalong. Powiedział: „Po sukcesie centrum handlowego Robinson Lifestyle, oddział Thalang, jesteśmy podekscytowani możliwością rozszerzenia o centrum handlowe Robinson Lifestyle, oddział Chalong”.

To nowoczesne miejsce łączy w sobie zrównoważony rozwój i tożsamość Phuket z lokalnymi wpływami w swoim wystroju. Jesteśmy przyjazni dla środowiska, stosując materiały o ograniczonej powierzchni i drewno pochodzące z recyklingu. Wspieramy lokalnych rzemieślników i mamy ponad 350 wiodących marek na ponad 7,600 mXNUMX, co czyni nas „Więcej niż tylko centrum handlowym lifestylowym”.

Centrum podzielone jest na trzy główne obszary:
Więcej niż jedzenie – zakupy – zabawa: Centrum handlowe Robinson Lifestyle, oddział Chalong ma na celu zapewnienie lokalnej społeczności wyjątkowych i ekskluzywnych wrażeń.

Najważniejsze to:
Food Paradise (restauracja): Zanurz się w różnorodnych daniach kuchni międzynarodowej i skosztuj szeregu pysznych opcji.

DOM JEDZENIA NA CO DZIEŃ: Ciesz się jadalniami zaprojektowanymi z myślą o relaksie i wygodzie, wraz z innowacyjną koncepcją „EVERYDAY Grab & Go”, po raz pierwszy w Centrum Handlowym Robinson Lifestyle w oddziale Chalong.

Fashion Carnival (Strefa Mody): Bądź na bieżąco z nowymi stylami i kupuj produkty związane z modą i stylem życia w żywej i przyjemnej atmosferze.

Magic Carnival (Strefa Tech): Poznaj najnowsze gadżety i akcesoria technologiczne, wyposażone we wszystkie technologie potrzebne do pozostania w kontakcie. Ponadto mieści się w nim pierwszy duży oddział Cineplex w Phuket, wyposażony w najbardziej zaawansowany na świecie system projekcyjny Laserplex.

Więcej niż zrównoważony rozwój społeczności: Ośrodek zobowiązał się do dostosowania się do polityki lokalnej prowincji i poprawy jakości życia społeczności. Dzięki zrównoważonym wysiłkom koncentrujemy się na trzech kluczowych obszarach:
Wzmocnienie pozycji gospodarczej: Wspieraj lokalne MŚP i start-upy, udostępniając powierzchnie detaliczne dla lokalnych produktów, wspierając rozwój biznesu i dystrybucję dochodów.

Poprawa edukacji: Wspieraj programy edukacyjne, takie jak „Fantastyczna lekcja języka angielskiego dla dzieci nr 2”, zapewniając lokalne szkoły zasoby i zagranicznych nauczycieli.

Odpowiedzialność za środowisko: traktuj priorytetowo zieloną energię, instaluj panele słoneczne na dachach i korzystaj z wysokowydajnych agregatów chłodniczych, aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

Więcej niż projekt: unikalne i skupione na społeczności projekty, które odzwierciedlają tożsamość i styl życia mieszkańców Chalong. Poznaj koncepcję „Wioski Karnawałowej”, która ożywia społeczność i urzeka turystów.

Nie przegap wielkiego otwarcia i ekskluzywnych promocji od 20 września do 19 października 2023 r. w Robinson Lifestyle and Department Store, Chalong Branch.

Bądź na bieżąco z otwarciem pierwszego etapu 20 września 2023 r., a pełna obsługa rozpocznie się 25 listopada 2023 r. i będzie czynna codziennie od 10:00 do 10:00.

Więcej informacji znajdziesz na fanpage’u na Facebooku: Robinson Lifestyle Chalong oraz na fanpage’u na Facebooku: Dom towarowy Robinson, aby uzyskać więcej aktualności!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/