Zatrzymanie mężczyzny po kradzieży motocykla w Kamali

Kamala –

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak kamera CCTV przyłapała go na kradzieży motocykla w Kamali.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w środę wieczorem (20 wrześniath) aresztowali pana Saharata „Mex”, lat 31. Został on aresztowany na drodze Kamala – Patong Road w Kamala. Zabezpieczono mu skradziony motocykl. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży.

Do aresztowania doszło po tym, jak w poniedziałek (18 września) niezidentyfikowany właściciel motocykla złożył zawiadomienie na policji w Patong. Właściciel motocykla powiedział policji, że kluczyk do motocykla został przypadkowo pozostawiony w stacyjce motocykla zaparkowanego w pobliżu plaży Kalim w Patongu.

Ofiara przekazała także policji w Patong nagranie z telewizji przemysłowej, na którym widać złodzieja „Mexa” kradnącego motocykl.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.