Tajska policja przechwyciła aktywa o wartości ponad 40 milionów bahtów powiązane z rzekomymi stronami towarzyskimi

ZDJĘCIE: Siamrath

Krajowy —

20 września 2023 r. tajskie organy ścigania rozszerzyły operacje w celu przejęcia majątku właścicieli – jak to określiła tajska policja – niesławnej strony internetowej poświęconej handlowi seksem „Absolute-Angels-Bangkok.com”.

Witryna zajmowała pierwsze miejsce w Google i została niedawno zamknięta przez władze.

Najpierw nasza poprzednia historia:

W sierpniu tajska policja ogłosiła skuteczne zatrzymanie pary amerykańsko-tajskiej, która prawdopodobnie prowadziła – według władz – największy w Tajlandii internetowy serwis towarzyski i witrynę internetową agencji seksualnych, dostosowaną do potrzeb zagranicznej klienteli.

Teraz nasza aktualizacja:

Policja rozszerzyła dochodzenie o nazwie PCT1 na inną witrynę „smooci.com”, która rzekomo świadczyła podobne usługi towarzyskie w różnych krajach, w tym w Tajlandii. Według doniesień witrynę prowadzi ta sama para amerykańsko-tajska, która zarządzała Absolute Angels Bangkok.

Para została aresztowana już w sierpniu.

ZDJĘCIE: Siamrath

Po zbadaniu tych witryn towarzyskich władze odkryły skomplikowaną sieć osób zajmujących się światowym handlem usługami seksualnymi. Pani Ingpawan (nazwisko przybrane) została zidentyfikowana jako administrator ogólnego zarządu, natomiast pan Punwattana (nazwisko przybrane) jako asystent administratora odpowiedzialny za transakcje finansowe i zbieranie pieniędzy od dostawców usług seksualnych.

Operacja PCT1 ujawniła dobrze zorganizowany system używany przez podejrzanych w celu uniknięcia wykrycia.

ZDJĘCIE: Siamrath

Korzystali z systemu telefonicznego Voice over Internet Protocol (VoIP), a odbiorcy połączeń znajdowali się w wielu regionach Tajlandii.

Po zebraniu wystarczających dowodów i odkryciu kryjówek podejrzanych policja złożyła formalną skargę do Sądu Prowincji Pattaya z prośbą o aresztowanie wyżej wymienionych podejrzanych pod zarzutem handlu ludźmi.

ZDJĘCIE: Siamrath

Po dalszym dochodzeniu odkryto, że w tę operację zaangażowanych było kilka innych osób, które były właścicielami co najmniej trzech do czterech stron internetowych.

Policja przeprowadziła naloty na wiele lokalizacji związanych z tym przestępczym przedsięwzięciem, np. w Bangkoku, Samut Prakan i Nakhon Sawan, i aresztowała kilku podejrzanych, głównie obywateli Tajlandii.

Przedsiębiorstwu zabezpieczono różne urządzenia elektroniczne oraz czarnego mercedesa benz o wartości ponad dwóch milionów bahtów. Według policji łączna wartość skonfiskowanego majątku wynosiła co najmniej 40 milionów bahtów.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.