Koh Kradan zostanie ponownie otwarty w październiku po długim zamknięciu

KOMUNIKAT PRASOWY:

BANGKOK (NNT) – Po otrzymaniu na początku tego roku prestiżowego tytułu najlepszej plaży świata od World Beach Guide, Koh Kradan przygotowuje się teraz do ponownego powitania gości, po ponownym otwarciu swoich brzegów 1 października. Wyspa będzie dostępna do 31 maja przyszłego roku.

Ten dwukilometrowy raj położony na terenie Parku Narodowego Hat Chao Mai w prowincji Trang może poszczycić się drobnym białym piaskiem, krystalicznie czystą wodą i tętniącym życiem życiem morskim. Po czterech miesiącach sezonowego zamknięcia wyspa jest gotowa na przyjęcie turystów poszukujących naturalnego piękna i spokoju.

Uznanie Koh Kradan jest w pełni zasłużone dzięki dziewiczemu środowisku. Lazurowe wody są idealne do pływania i uprawiania sportów wodnych, oferując urzekające widoki na rafy koralowe i tropikalne ryby. Podczas zamknięcia priorytetem były wysiłki na rzecz ochrony delikatnego ekosystemu wyspy.

Odwiedzający mogą spodziewać się różnorodnej oferty zajęć, takich jak snorkeling, nurkowanie, spływy kajakowe i czysty relaks. Dostępne opcje zakwaterowania zaspokajają szeroki zakres budżetów. Wraz z ponownym otwarciem wyspy podróżni z całego świata będą mogli ponownie zanurzyć się w jej naturalnym pięknie i ponadczasowym uroku, umacniając jej status najlepszego miejsca dla miłośników przyrody i plaż.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.