Premier Tajlandii odwiedzi w tym miesiącu Phuket

Phuket -

Premier Tajlandii ponownie w tym miesiącu odwiedzi Phuket, aby głównie monitorować projekty transportowe.

Wiceprezydent Phuket Amnuay Pinsuwan powiedział Phuket Express, że premier Srettha Thavisin i minister transportu Suriya Juangroongruangkit mają złożyć wizytę w Phuket 29 wrześniath.

Ich wizyta będzie głównie kontynuacją głównych projektów Ministerstwa Transportu oraz Ministerstwa Zasobów Naturalnych i Środowiska.

Główne projekty to rozwój drugiego międzynarodowego lotniska w Phuket (lotnisko Phang Nga), gospodarka śmieciami, problemy z zasobami wodnymi, projekt Andaman Wellness Corridor i inne opóźnione projekty transportowe.

Podobne artykuły:

Nowa premier Tajlandii Srettha Thavisin odwiedziła Phuket, aby omówić rozbudowę międzynarodowego lotniska w Phuket i rozwój turystyki.

Premier Tajlandii Srettha Thavisin odwiedził Bangla Road w Patongu. Powodem wizyty w Phuket było to, że według pana Thavisina stanowi on główną bramę dochodów kraju z turystyki międzynarodowej.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.