Policja w Phuket zapewnia gotowość usług gorącej linii w miarę powrotu większej liczby turystów

Phuket -

Policja w Phuket zapewnia gotowość Centrum Operacyjnego 191 na przyjęcie większej liczby turystów.

Na początku tego tygodnia zastępca dowódcy policji Regionu 8, generał dywizji Saksira Pueakaum, dokonał inspekcji Centrum Operacyjnego Phuket 191. Generał dywizji Saksira powiedział Phuket Express, że zapewnia pełną gotowość do utworzenia centrum, które łączy wysokie technologie z rządami i sektorem prywatnym.

To centrum operacyjne 191 było kiedyś operacją piaskownicy turystycznej w Phuket. Centrum dysponuje zaawansowaną technologią na potrzeby projektu Inteligentne Miasto w Phuket oraz skuteczną kontrolą komunikacji i połączeń, w wyniku czego Centrum Operacyjne 191 zapewni większe bezpieczeństwo turystom.

Centrum pomaga zapewnić bezpieczeństwo turystom tajskim i zagranicznym. Więcej turystów przybywa do Phuket po zatwierdzeniu w Royal Gazette i opublikowaniu we wtorek 19 września polityki tajskiego rządu dotyczącej bezpłatnych wiz dla turystów z Chin i Kazachstanu.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.