Phuket wita kazachstańskich turystów w ramach programu zwolnienia z obowiązku wizowego

Phuket -

Phuket wita turystów z Kazachstanu w ramach programu zwolnienia z obowiązku wizowego do Tajlandii.

Nasza poprzednia historia:

Polityka tajskiego rządu dotycząca bezpłatnych wiz dla turystów z Chin i Kazachstanu została zatwierdzona w Royal Gazette i opublikowana we wtorek, 19 września.

Teraz aktualizacja:

W poniedziałek rano (25 września br.)th) na międzynarodowym lotnisku w Phuket urzędnicy i personel powitali 166 turystów udających się na bezpośrednią walkę z Ałmaty w Kazachstanie.

Dyrektor międzynarodowego lotniska w Phuket, pan Monchai Tanod, powiedział Phuket Express, że do Phuket przybyło prawie dwukrotnie więcej turystów z Kazachstanu w porównaniu z tym samym okresem przed pandemią Covid-19.

W 56,529 r. do Phuket przybyło 2019 109,865 gości z Kazachstanu i 2023 XNUMX w XNUMX r. (ostatnia aktualizacja z września). Większość z nich podróżowała z rodzinami. Lubią odwiedzać Phuket pod koniec roku.

Szacuje się, że w ciągu pięciu miesięcy obowiązywania programu zwolnienia z obowiązku wizowego przybędzie około 129,485 49.7 turystów z Kazachstanu, co stanowi wzrost o 7.9% w porównaniu z okresem przed rozpoczęciem programu zwolnienia z obowiązku wizowego. Wygeneruje to około 150,000 miliarda bahtów. Oczekuje się, że do końca tego roku Kazachstan będzie ogółem XNUMX XNUMX turystów.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.