Zatrzymano mężczyznę, który nielegalnie sprzedawał fajerwerki na plaży Patong

Patong –

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak przyłapano go na sprzedaży fajerwerków i pływających latarni bez pozwolenia na plaży Patong.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że aresztowała mężczyznę na plaży Patong po północy (28 wrześniath). Skonfiskowano mu 29 zestawów różnych fajerwerków i pływających latarni.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty sprzedaży sztucznych ogni bez pozwolenia i sprzedaży pływających latarni w publicznym chodniku.

„Phuket Express” zauważył, że policja w Patongu nie ujawniła jego imienia i nazwiska ani wieku.

Podobna historia:

Nastolatek został zabrany na komisariat policji w Patong po tym, jak bawił się fajerwerkami na plaży Patong.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.