Mężczyzna aresztowany za sprzedaż magicznych grzybów w sklepie z marihuaną Patong

Patong –

Mężczyzna został aresztowany w sklepie z konopiami indyjskimi w Patong. Znaleziono go sprzedającego magiczne grzyby, które w Tajlandii znajdują się na liście nielegalnych narkotyków kategorii 5.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że w środę (27 wrześniath) przed północą aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan Eaknarin (policja nie podała jego wieku) w sklepie z konopiami indyjskimi przy Thaweewong Road.

Skonfiskowano u niego różne rodzaje magicznych grzybów, które oznaczono jako AA, GT, PED, MMR, łącznie skonfiskowano 20 gramów. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 5 (magicznych grzybów).

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.