Rosjanin utonął na plaży w Phuket

Phuket -

Rosjanin utonął, a dwóch innych Rosjan zostało uratowanych przed utonięciem na plaży w Thalang.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w czwartek (28 wrześniath) zostali powiadomieni o zdarzeniu na plaży Bang Tao w Cherng Talay.

Razem z Phuket Express przybyli na plażę, aby znaleźć dwóch Rosjan uratowanych z morza. Zabrano ich do pobliskiego szpitala.

Inny Rosjanin, którego później policja turystyczna w Phuket otwarcie zidentyfikowała jako 34-letniego Abdulganiewa Marata, został w trakcie akcji ratowniczej wyciągnięty dalej w morze przez fale. Później ekipy ratownicze pomyślnie wyciągnęły go z powrotem na plażę, ale później stwierdzono jego zgon.

Ratownicy na plaży powiedzieli „Phuket Express”, że trzej Rosjanie poszli popływać, a następnie zaczęli walczyć z silnymi falami. Dobrzy Samarytanie, którzy znajdowali się w pobliżu, uratowali dwóch z nich, podczas gdy drugi mężczyzna nadal zaginął. Wezwali pomoc, zanim ratownicy wypłynęli na skuter wodny. Później Marata znaleziono twarzą w dół w morzu, 200 metrów od plaży.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.