Niezidentyfikowany turysta zagraniczny ranny po kłótni z pracownikiem restauracji w Patong

Patong –

Niezidentyfikowana turystka zagraniczna odniosła lekkie obrażenia po tym, jak według doniesień wdała się w kłótnię z pracownikiem restauracji przy Bangla Road.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w piątek wczesnym rankiem (29 wrześniath) turystka zagraniczna i pracownica restauracji pokłóciły się w nieujawnionej sprawie. Zaczęli ostrą kłótnię słowną, która przerodziła się w bójkę. Turysta upadł na ziemię i doznał lekkich obrażeń.

Pracownik restauracji zgodził się pokryć koszty leczenia turysty. Turysta nie chce podejmować żadnych kroków prawnych przeciwko pracownikowi.

W wyniku mediacji szczegóły dotyczące bójki i nazwiska zaangażowanych osób były skąpe, ponieważ policja w Patong poinformowała, że ​​sprawa została rozwiązana i nie będzie dalej eskalować pod względem prawnym.

Podobny incydent:

Turystka z Rosji odniosła niewielkie obrażenia po tym, jak podobno wdała się w kłótnię z pracownikiem w miejscu rozrywki na Bangla Road w Patongu. Szczegóły są jednak ograniczone.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.