Sprzedawca aresztowany za sprzedaż alkoholu w Patongu

Patong –

Sprzedawca został aresztowany w Patong po tym, jak przyłapano go na sprzedaży alkoholu w pudełku.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że po północy w piątek (29 września) aresztowała sprzedawcę alkoholu w pobliżu restauracji z hamburgerami przy Taweewong Road. Ustalono, że sprzedawca sprzedawał alkohol przechowywany w piankowym pudełku.

Sprzedawca został przewieziony na komisariat policji w Patong pod zarzutem sprzedaży alkoholu bez pozwolenia oraz sprzedaży alkoholu w formie domokrążnej. „Phuket Express” zauważył, że policja w Patong nie ujawniła żadnych szczegółów na temat sprzedawcy.

Jest to kontynuacja serii niedawnych aresztowań i ataków na nielicencjonowaną sprzedaż alkoholu w Patongu.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.