Mężczyzna aresztowany w Phuket za rzekomą kradzież telefonów komórkowych

Phuket -

W dniu 29 września 2023 r. funkcjonariusze śledczy z komisariatu policji w Wichit w Phuket zatrzymali 41-letniego pana Prommę Hunthong, poszukiwanego nakazem aresztowania wydanym przez Sąd Prowincji Phuket za rzekomą kradzież kilku telefonów komórkowych.

Funkcjonariusze policji w Phuket zabezpieczyli panu Prommie łącznie 19 urządzeń elektronicznych, jego ubrania i motocykl, na którym jeździł w czasie, gdy rzekomo popełnił przestępstwo. Wśród skradzionych urządzeń znalazły się telefony komórkowe, tablety i ładowarki.

Później pan Promma przyznał się do swoich wykroczeń, twierdząc, że rzeczywiście ukradł telefony komórkowe, a następnie część z nich sprzedał. Następnie funkcjonariusze policji eskortowali pana Prommę na lokalny komisariat policji, aby kontynuować dalsze procesy prawne.


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.