Premier Tajlandii przybywa do Phuket, aby kontynuować realizację głównych projektów transportowych

Phuket -

Premier Tajlandii Srettha Thavisin przybył do Phuket w piątek (29 września).th) w celu monitorowania rozwoju portów lotniczych w prowincjach Andamanów i dużych projektów transportowych w Phuket.

Rzecznik rządu Chai Watcharong powiedział prasie;

Rozwój lotnisk na wybrzeżu Andamanów to:

  1. Projekt rozwoju fazy 2 rozbudowy międzynarodowego lotniska w Phuket z budżetem 5.8 miliarda bahtów.
  2. Projekt rozwoju międzynarodowego lotniska w Krabi z budżetem 2.7 miliarda bahtów.
  3. Projekt budowy międzynarodowego lotniska w Phang Nga lub międzynarodowego lotniska w Andamanach z budżetem 80 miliardów bahtów.

Główne projekty transportowe to:

  1. Specjalne projekty budowy dróg obejmują tunel Patong o długości 3.98 km i drogę ekspresową Mueang Mai – Koh Kaew-Kathu o długości 30.26 km.
  2. Główne projekty rozwoju dróg.

Premier Srettha zauważył: „Phuket to modelowa prowincja, która dzięki swoim wyjątkowym ofertom może pobudzić gospodarkę. Phuket łączy prowincje klastrowe (Phang Nga i Krabi). Osoby podróżujące do Phuket również często wybierają się w te miejsca. Phuket to jedno z największych miast turystycznych na świecie, które nie może przestać się rozwijać i rozszerzać.”

Podobne artykuły:

Nowa premier Tajlandii Srettha Thavisin odwiedziła Phuket, aby omówić rozbudowę międzynarodowego lotniska w Phuket i rozwój turystyki.

Premier Tajlandii Srettha Thavisin odwiedził Bangla Road w Patongu. Powodem wizyty w Phuket było to, że według pana Thavisina stanowi on główną bramę dochodów kraju z turystyki międzynarodowej.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.