Maya Bay w Krabi w Tajlandii ponownie otwiera się dla turystyki

Krabi –

Słynna Zatoka Maya w Krabi została ponownie otwarta pierwszego dnia dla turystów w niedzielę 1 października, po dwóch miesiącach zamknięcia ze względu na odbudowę środowiska.

Nasza poprzednia historia:

Słynna zatoka Maya Bay w Krabi została tymczasowo zamknięta na dwa miesiące w celu przywrócenia środowiska.

Teraz aktualizacja:

Szefowa Parku Narodowego Hat Noppharat Thara Mu-Ko Phi Phi, pani Ratchanok Paenoi, powiedziała Phuket Express, że coroczne zamknięcie ma umożliwić skuteczne zarządzanie turystyką w oparciu o klimat panujący w tym sezonie, a także czas, w którym przyroda i środowisko powinny się ożywić. odnowić siebie.

1 października to pierwszy dzień ponownego otwarcia Maya Bay dla turystyki po dwumiesięcznym zamknięciu. Maya Bay jest gotowa na przyjęcie turystów. Wierzą, że tysiące turystów z Krabi, Phang Nga i Phuket odwiedzi Maya Bay.

Ponowne otwarcie zbiega się również z coraz większa liczba Kazachstanów i Chińscy turyści udają się do Tajlandii w związku z zupełnie nowym programem bezwizowym dla przyjazdów.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.